storpic

recenzie, ktoré privedú ľudí k vašim produktom

Storpic - správa recenzií - dashboard
 
 

Zarábajte viac vďaka recenziám

Viete prečo sú online recenzie pre váš biznis nepostrádateľné?

 • Pretože 80 % ľudí sa rozhoduje pri nákupe na základe recenzií
 • pretože všetci recenzenti a následní kupujúci sa stávajú vašimi PR manažérmi,
 • pretože čím viac recenzií má vaša spoločnosť na internete, tým má väčší potenciál na ďalší rozvoj!

Potrebujete teda čím viac recenzií, ktoré privedú zákazníkov k vašim produktom, alebo službám.

 

Získavajte kvalitné recenzie so storpic.com

Určite chcete, aby sa o vašich produktoch hovorilo. Chcete mať o promovaní produktov prehľad a posúvať ho tým smerom, ktorý vám vyhovuje.

Ako to funguje?

Kampane si môžete zostavovať z neobmedzeného počtu vami vyžiadaných recenzií, Storpic funguje ako jednoduché administračné rozhranie pre ich riadenie. Zároveň umožňuje priamočiaru a komplexnú komunikáciu so všetkými, ktorých do kampaní pozvete.

 •  
  1. Nový recenzent

  Ak recenzent spĺňa vami zadané podmienky, Storpic mu umožní prihlásiť sa a vy o tom okamžite dostanete informáciu. Ak jeho účasť potvrdíte, môže sa ihneď pustiť do písania svojho príbehu na hociktorom recenznom portáli, blogu, či Facebooku.

 •  
  2. Nový príbeh

  Storpic oboznámi recenzenta detailne s parametrami, v rámci ktorých svoj príspevok môže zverejniť. Prijatie konkrétneho príspevku znamená okamžitú notifikáciu, ktorú vám Storpic pošle. Je už len na vás, ako sa autorovi za to odvďačíte. Zľavovým kupónom na nákup vo vašom obchode? Recenzným výtlačkom vašej knihy? Dobrou večerou vo vašej reštaurácii?

 •  
  3. A tak ďalej, a tak ďalej, ...

  Takto si postupne dokážete vytvoriť funkčnú databázu recenzentov a príspevkov, s ktorými môžete ďalej pracovať. Ak ste už raz niekoho oslovili, prečo mu neponúknuť, aby recenzoval aj ďalší produkt, alebo službu? Prečo ho nepožiadať o povolenie použiť jeho príspevky na svojich sociálnych sieťach?


 
 
 
 
 
 

Automatický manažment recenzných kampaní

Recenzie, ktoré dovedú zákazníkov k vašim produktom

Najdôveryhodnejšími "predávajúcimi" sú vaši vlastní zákazníci

Cez Storpic poviete vašim recenzentom, kde a ako chcete, aby o vás písali. Nie, Storpic im nenadiktuje čo majú napísať, ale zadefinuje témy a iné požiadavky, ktoré musí kvalitná recenzia spĺňať. Storpic si dá záležať na tom, aby ich každá recenzia spĺňala.

 

Blogy

Chcete, aby recenzent napísal o vašom produkte článok vo svojom vlastnom blogu? Storpic zabezpečí, že bude mať minimálne 500 slov a bude obsahovať odkaz na vašu stránku.

 

Facebook

Organický príspevok na súkromnej stene užívateľa Facebooku je na nezaplatenie. Storpic skontroluje, že ho tam ľudia naozaj môžu vidieť.

 

Recenzné portály

Predávajú sa vaše produkty na internete a chcete, aby na týchto e-shopoch pribúdali aj ich recenzie? Storpic to vašim recenzentom povie a zaistí, že tam tie recenzie budú.

 
 
 
 
 

 

Manažovať desiatky recenzentov a kontrolovať požiadavky v stovkách až tisícoch recenzií je v tabuľkovom procesore náročné a zbytočne drahé. Storpic-u poviete čo chcete, aby recenzia obsahovala, kde má byť umiestnená a zvyšok práce urobí Storpic za vás.

Zároveň sa cez Storpic dohodnete s vašimi recenzentmi na spolupráci v rámci konkrétne a detailne definovaných parametrov. Aplikácia si dá záležať na tom, aby ich každá recenzia spĺňala. Aj v tomto prípade urobí Storpic zvyšok práce za vás.

 
 
 
 
 

S čím vám Storpic pomôže?

 • Recenzenti

  Výber, registrácia, komunikácia s nimi, prehľadné usporiadanie.

 • Plánovanie kampaní

  Návrh jednoduchých i komplexných podmienok kampaní tak, aby ste čo najlepšie využili recenzný potenciál každého prispievateľa.

 • Recenzie

  Na základe vami definovaných parametrov kampane skontroluje, či ich vami vybraný prispievateľ všetky splnil, či má nárok na odmenu, ale aj potenciál na ďalšiu spoluprácu.

 
 

Začnite zadarmo!

Zaregistrujte sa a na prvých 25 recenzií môžete využívať všetky funkcie Storpicu mesiac zadarmo!

 
 
 
 

Cenník

Všetky funkcie Storpicu sú prístupné vo všetkých plánoch. Cena sa odvíja od počtu príbehov mesačne, ktoré chcete nechať vyrozprávať svojimi recenzentami. Nič naviac.

Ako budú rásť počty vašich príbehov, storpic sa vám prispôsobí s cenami

BRONZE

10 príbehov mesačne

29
registrovať sa

 • 2,9 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

SILVER

50 príbehov mesačne

119
registrovať sa

 • 2,38 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

GOLD

125 príbehov mesačne

249
registrovať sa

 • 1,99 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

PLATINUM

300 príbehov mesačne

499
registrovať sa

 • 1,66 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

DIAMOND

Potrebujete viac?

kontaktujte nás

 • Neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám o vašich potrebách

Nie ste si istý, ktorý plán je pre vás najlepší?

Všetky funkcie Storpicu sú prístupné vo všetkých plánoch. Cena sa odvíja výlučne od počtu príbehov za mesiac. So stúpajúcim počtom príbehov prispôsobí aplikácia automaticky cenu za platbu.

 

Často kladené otázky (FAQ)

Chcete vedieť viac o Storpicu?

Nie, pre recenzentov je Storpic zadarmo. Prípadnú odmenu za príspevky si dohodnú so žiadateľom o recenziu. Ich úlohou je zaregistrovať sa a vybrať profil účtu Recenzent.
Storpic chce, aby boli recenzie produktov čo najkvalitnejšie, preto odporúča definovať nasledovné podmienky pre:

Blogový príspevok: názov firmy, spätný klikateľný odkaz (aj pre zvýšenie vášho SEO), ucelený súvislý text, kľúčové slová, dĺžka textu

Facebook recenzia: URL adresa ako spätný odkaz, kľúčové slová, hashtagy, dĺžka príspevku, verejné zdieľanie príspevku (aby bol čo najviditeľnejší)

Recenzné portály: vy sami si zadefinujete, ktoré kľúčové slová a akú minimálnu dĺžku textu má recenzia obsahovať a na akých e-shopoch, či recenzných portáloch má byť uverejnená.
Áno, v priebehu budúceho roka bude k dispozícii aj kontrola príspevkov na Instagrame.
Automaticky, predplatné v mesačných intervaloch, pomocou vami zadanej kreditnej/debetnej karty v ten istý deň daného mesiaca. Výška platby zodpovedá zvolenému balíku podľa cenníka. Plán platby je možné kedykoľvek prerušiť.
 

Obchodné oddelenie

sales@storpic.com

Potrebujete sa poradiť? Napíšte nám, radi sa vám ozveme.

 

Technická podpora

support@storpic.com

Objavil sa technický problém? Dajte nám o ňom vedieť.

Redirect homepage