storpic

recenzie, ktoré privedú ľudí k vašim produktom

Storpic - správa recenzií - dashboard
 
 

Zarábajte viac vďaka recenziám

Takmer 80% zákazníkov sa rozhoduje podľa recenzií.

Existuje množstvo služieb, ktoré pracujú s dátami a analyzujú online recenzie. Skenujú web a vyhodnocujú, čo sa hovorí o vašom produkte.

Je dobré mať užitočné grafy a prehľady. Ale je nevyhnutné, mať ich z čoho vytvoriť.

Potrebujete desiatky, stovky, tisíce recenzií a zároveň ich chcete mať pod kontrolou.

Jednoducho: Potrebujete Storpic!

 

Získavajte kvalitné recenzie so storpic.com

Určite chcete, aby sa o vašich produktoch hovorilo. Chcete mať o promovaní produktov prehľad a posúvať ho tým smerom, ktorý vám vyhovuje.

Ako teda funguje Storpic v skratke?

Storpic sme vyvinuli pre firmy ako administračné rozhranie pre riadenie neobmedzeného množstva vyžiadaných recenzií a komplexný komunikačný nástroj s recenzentami.

 •  
  1. Nový recenzent

  Ak recenzent spĺňa podmienky na recenzovanie vášho produktu, Storpic mu dovolí prihlásiť sa k recenzovaniu a vy o tom okamžite dostanete informáciu. Ak recenzenta schválite, môže sa ihneď pustiť do písania svojho príbehu na blogu, Facebooku, alebo inom recenznom portáli.

 •  
  2. Nový príbeh

  Storpic oboznámi recenzenta s podmienkami, ktoré musí jeho príbeh spĺňať, na základe definície vašej kampane a zároveň navádza recenzenta k tomu, že budú všetky vaše podmienky splnené. Po ich splnení dostanete o tom okamžitú notifikáciu. Je už len na vás, ako sa recenzentovi odvďačíte zajeho prácu. Zľavovým kupónom na nákup vo vašom obchode? Recenzným výtlačkom vašej knihy? Dobrou večerou vo vašej reštaurácii?

 •  
  3. A príbeh môže pokračovať

  Týmto spôsobom sa vám bude napĺňať databáza recenzentov a ich príbehov, ktoré môžete používať na svoje marketingové zámery. Ak ste už raz recenzenta získali, prečo mu neponúknuť, aby recenzoval aj váš ďalší produkt? Prečo ho nepožiadať, aby ste mohli použiť jeho slová, fotky alebo média na svojich sociálnych sieťach?


 
 
 
 
 
 

Automatický manažment recenzných kampaní

Nechajte iných rozpovedať váš príbeh

Najdôveryhodnejšími "predávajúcimi" sú vaši vlastní zákazníci

Cez Storpic poviete vašim recenzentom, kde a ako chcete, aby o vás písali. Nie, Storpic im nenadiktuje čo majú napísať, ale zadefinuje témy a iné požiadavky, ktoré musí kvalitná recenzia spĺňať. Storpic si dá záležať na tom, aby ich každá recenzia spĺňala.

Blogy

Chcete, aby recenzent napísal o vašom produkte článok vo svojom vlastnom blogu? Storpic zabezpečí, že bude mať minimálne 500 slov a bude obsahovať odkaz na vašu stránku.

Facebook

Organický príspevok na súkromnej stene užívateľa Facebooku je na nezaplatenie. Storpic skontroluje, že ho tam ľudia naozaj môžu vidieť.

Recenzné portály

Predávajú sa vaše produkty na internete a chcete, aby na týchto e-shopoch pribúdali aj ich recenzie? Storpic to vašim recenzentom povie a zaistí, že tam tie recenzie budú.

 
 
 
 
 

 

Manažovať desiatky recenzentov a kontrolovať požiadavky v stovkách až tisícoch recenzií je v tabuľkovom procesore náročné a zbytočne drahé. Storpic-u poviete čo chcete, aby recenzia obsahovala, kde má byť umiestnená a zvyšok práce urobí Storpic za vás.

 
 
 
 
 

S čím vám Storpic pomôže?

 • Recenzenti

  Registrácia, ich výber, prehľad recenzentov a komunikácie s nimi

 • Recenzné kampane

  Návrh jednoduchých ale aj komplexných podmienok recenzných kampaní produktov tak, aby ste čo najlepšie využili recenzný potenciál vašich zákazníkov

 • Recenzie

  Storpic na základe vami definovaných podmienok recenznej kampane skontroluje, či ich vami vybraný recenzent všetky splnil a či má nárok na odmenu, prípadne, či je vhodný na recenzovanie ďalšieho produktu

 

Začnite získavať nové recenzie zdarma!

Zaregistrujte sa a na prvých 25 recenzií môžete využívať všetky funkcie Storpicu zadarmo. Až potom sa rozhodnete, či vám Storpic ušetril peniaze a čas.

 
 
 
 

Cenník

Všetky funkcie Storpicu sú prístupné vo všetkých plánoch. Cena sa odvíja od počtu príbehov mesačne, ktoré chcete nechať vyrozprávať svojimi recenzentami. Nič naviac.

Ako budú rásť počty vašich príbehov, storpic sa vám prispôsobí s cenami

BRONZE

10 príbehov mesačne

29
registrovať sa

 • 2,9 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

SILVER

50 príbehov mesačne

119
registrovať sa

 • 2,38 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

GOLD

125 príbehov mesačne

249
registrovať sa

 • 1,99 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

PLATINUM

300 príbehov mesačne

499
registrovať sa

 • 1,66 €/príbeh
 • Po registrácií máte 25 príbehov v prvý mesiac bezplatne

DIAMOND

Potrebujete viac?

kontaktujte nás

 • Neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám o vašich potrebách

Nie ste si istý, ktorý plán je pre vás najlepší?

Jednoducho začnite a prvý mesiac je 25 recenzií úplne zadarmo. Vyskúšajte, čo Storpic dokáže a napíšte nám, aké sú vaše ciele. Pokúsime sa vám poradiť ako najlepšie a postupne využiť potenciál, ktorý v Storpicu pre vás máme.

Často kladené otázky (FAQ)

Chcete vedieť viac o Storpicu?

Storpic je pre recenzentov zadarmo. Recenzenti si vychutnávajú výhody z odmien za recenzie. Stačí sa len zaregistrovať a v druhom kroku vybrať profil úctu Recenzent.
Storpic chce, aby boli recenzie produktov čo najkvalitnejšie, preto odporúča definovať nasledovné podmienky pre:

Blogový príspevok: názov firmy, spätný klikateľný odkaz (aj pre zvýšenie vášho SEO), ucelený súvislý text, kľúčové slová, dĺžka textu

Facebook recenzia: URL adresa ako spätný odkaz, kľúčové slová, hashtagy, dĺžka príspevku, verejné zdieľanie príspevku (aby bol čo najviditeľnejší)

Recenzné portály: nadefinujete si, na akých e-shopoch, či recenzných portáloch má byť recenzia uverejnená, ktoré kľúčové slová a akú minimálnu dĺžku textu má obsahovať
Áno, v krátkom časovom horizonte plánujeme spustenie kontroly príspevkov na Instagrame.
Platba sa realizuje automaticky v mesačných intervaloch pomocou vami zadanej kreditnej/debetnej karty v ten istý deň daného mesiaca od výberu balíka storpic. Plán viete kedykoľvek prerušiť.

Kontaktovať obchodné oddelenie

sales@storpic.com

Potrebovali by ste poradiť ohľadom recenzií a marketingu? Sme tu pre vás, napíšte nám

Technická podpora

support@storpic.com

Našli ste nejaký technický problém alebo by ste chceli kontrolovať recenzie iného typu? Kontaktujte nás.

Redirect homepage