Diela Majstra

Diela Majstra Kumran.sk

Úchvatný román - Dielo majstra, je o hľadaní, starých jazvách, o láske aj odpúšťaní. Obľúbená autorka Francine Riversová v ňom ponúka súčasný príbeh zasadený do prostredia Kalifornie.

Roman Velasco sa od pouličných grafiti vypracuje na uznávaného umelca a má všetko – peniaze, ženy, slávu. Grace Moorová, ktorá zostala po rozvode s maličkým synom sama, prijme prácu ako Romanova asistentka a postupne zisťuje, že jej slávny maliar nemá vlastne nič. Izbami jeho prázdneho sídla s nádherným výhľadom na Topanga Canyon sa nesie desivá ozvena jeho minulosti. 
Grace bojuje s vlastnými démonmi. Po tom, ako si život prevrátila naruby zlými rozhodnutiami, zaprisahá sa, že už nikdy nedovolí, aby pre lásku prišla o svoje sny.

Base

Pošleme vám jeden výtlačok recenzovanej knihy zadarmo.

Review should fulfill following conditions

review-has-to-be-written-as-blog-or-article

Review must contain following link:
https://www.kumran.sk/krestanske-romany-novely/21453-dielo-majstra.html

Review must contain merchant title inside text:
Kumran.sk

review-must-contain-at-least-min-chars:
500

Review must contain following keywords:
Dielo majstra, Francine Riversová, kumran.sk

we-want-review-on www.martinus.sk

Review has to be published on www.martinus.sk, and has to contains keywords Dielo majstra, Francine Riversová, kumran.sk and has to has min 25 words

we-want-review-on www.kumran.sk

Review has to be published on www.kumran.sk, and has to contains keywords Dielo majstra, Francine Riversová, kumran.sk and has to has min 25 words