Krotitelia displejov

Krotitelia displejov Kumran.sk

Moderné technológie nám zamotali hlavu a vtláčajú svoju pečať do životov naších potomkov. Zabojujme o vzťah so svojimi deťmi s knihou Krotitelia displejov. Slovenský bestseller autorky Slávky Kubíkovej Klub nerozbitných detí má svoje voľné pokračovanie.

Podľa slov autorky: "Sme ako rodičia v úplne novej situácii, na ktorú nemáme zažité šablóny z vlastného detstva. Nahromadená múdrosť generácií nám pomáha v mnohých iných oblastiach výchovy... ...vžité pravdy chýbajú, pokiaľ ide o displeje."

Deti dnešnej generácie bežne a vo veľkom premrhajú pred obrazovkami, smartfónmi a na internete množstvo času. Rodičia hľadajú spôsoby, ako im pomôcť a zároveň v tejto oblasti zvládnuť aj seba. Neostáva nám nič iné, len nastaviť hranice a stať sa "krotiteľom displejov."

Kniha ponúka cenné rady „overené na slovenských rodičoch a deťoch“, vďaka ktorým sa z vašich ratolestí stanú spokojní a kreatívni ľudia, dobré mamy a otcovia, skutoční priatelia a dôveryhodní kolegovia. 

Podklady

Pošleme vám jeden kus recenzovanej knihy zadarmo.

Recenzia musí obsahovať nasledovné podmienky

Vyžadujeme recenziu vo forme blogu alebo článku

Recenzia má obsahovať spätný odkaz:
https://www.kumran.sk/rodina-a-vychova/22370-krotitelia-displejov.html

Recenzia má obsahovať názov firmy:
Kumran.sk

Blogová recenzia musí obsahovať minimálne tento počet znakov:
500

Recenzia má obsahovať kľúčové slová:
Krotitelia displejov,Slávka Kubíková,kumran.sk

Blogová recenzia musí obsahovať text:
Táto recenzia bola napísaná vďaka službe www.storpic.com. Musí mať klikateľný odkaz na https://www.storpic.com

Pridaj recenziu na www.kumran.sk

Recenzia musí byť publikovaná na www.kumran.sk, mala by obsahovať kľúčové slová Krotitelia displejov, Slávka Kubíková a má mať najmenej 25 slov